Віжн-радіо «На Дотик» в Тернополі

Written by

in

,

5 квітня ГО «Агенція креативних ініціатив «Більше» провели спільний ефір з віжн-радіо «На Дотик» з Тернополя.

Більше провело ефір з Тернополя

Відновити співпрацю нам вдалося тіьки на 41-й день від початку повномасштабного вторгнення росії.

Традиційно у фокусі уваги зболені точки тимчасово окупованої частини області (Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Токмак), ситуація в Криму та на Луганщині, а ще добрі новини від Вільнянська та Тернополя. Торкнулися й міжнародних відносин: погляд на події в Україні та на роль і місце рф з Польщі та Австралії.

Гостем ефіру став Максим Черкашин, керівник ГО “Овітньо-аналітичний центр розвитку громад”, співзасновник міжнародного музичного фестивалю “Файне місто”.

Більше провело ефір з Тернополя

Віжн-радіо «на Дотик» –  це незалежний радіомовник, створений групою місцевих журналістів та громадських активістів у сучасному форматі віжн. Ми говоримо про важливе для Запоріжжя та сусідніх областей наживо щовівторка о 19:00, а також у подкастах на різних аудіо-платформах.

Підписатись можна за посиланням https://www.youtube.com/c/RADIONADOTYK

Відео ефіру можна подивитись тут https://youtu.be/4XWOjVLGIc4?t=9374