Соціально-моделюючі ігри в роботі тренерів «Більше»

Навчання методиці соціально-моделюючих ігор тренери го «Агенція креативних ініціатив «Більше» пройшли завдяки Українській Миротворчий Школі. Це навчання дозволило не тільки проводити ігри для тренінгів, але і розробляти власні ігри.

Учасники/ці тренінгу в Одесі, листопад 2021

Мета ігор – створити ситуацію наближену до реальної та дати можливість учасниками змінювати сценарій поведінки. Або відчути себе на місці іншої людини, щоб зрозуміти її мотиви. Завданням цих ігор є – можливість для початку діалогу, або пошуку можливостей для нього.

Учасники/ці вправи “Музей” в Одесі, листопад 2021

Впродовж останнього року використання соціально-моделюючих ігор як методу ненасильницького спілкування показали гарні результати.

Учасники/ці вправи “Репортаж” в Одесі, листопад 2021

В листопаді 2021 тренери го «Більше» прийняли участь в Воркшоп-тренінг «Творення миру через мистецтво» (м. Одесса)

Учасники/ці вправи “Репортаж” в Одесі, листопад 2021

На цьому заході була проведена гра «Репортаж з майбутнього» яка дозволила провести аналіз бачення майбутнього учасниками тренінгу. Гра була розроблена тренерами УМШ.

Учасники/ці вправи “Музей” в Одесі, листопад 2021

Та розроблена спеціально для цього тренінгу гра «Музей», метою якої стало показати взаємодію між учасниками творчого процесу та бюрократичною машиною. Гра була розроблена тренерами «Більше».

Учасники/ці вправи “Музей” в Одесі, листопад 2021

В кожній грі прийняло участь 31 людина.