Навчання методиці соціально-моделюючих ігор тренери го «Агенція креативних ініціатив «Більше» пройшли завдяки Українській Миротворчий Школі. Це навчання дозволило не тільки проводити ігри для тренінгів, але і розробляти власні ігри.

Мета ігор – створити ситуацію наближену до реальної та дати можливість учасниками змінювати сценарій поведінки. Або відчути себе на місці іншої людини, щоб зрозуміти її мотиви. Завданням цих ігор є – можливість для початку діалогу, або пошуку можливостей для нього.

Впродовж останнього року використання соціально-моделюючих ігор як методу ненасильницького спілкування показали гарні результати.

В листопаді 2021 тренери го «Більше» прийняли участь в Воркшоп-тренінг «Творення миру через мистецтво» (м. Одесса)

На цьому заході була проведена гра «Репортаж з майбутнього» яка дозволила провести аналіз бачення майбутнього учасниками тренінгу. Гра була розроблена тренерами УМШ.

Та розроблена спеціально для цього тренінгу гра «Музей», метою якої стало показати взаємодію між учасниками творчого процесу та бюрократичною машиною. Гра була розроблена тренерами «Більше».

В кожній грі прийняло участь 31 людина.

