11 вересня 2021 року учасники Шведського гуртка, який проводить Агенція креативних ініціатив «Більше», організували еко-пікнік на березі моря.

Члени гуртка влаштували прибирання берегової лінії, дегустацію локальних делікатесів, творчий майстер-клас та ігри на відкритому повітрі.

До всіх активностей були долучені як дорослі так і діти, адже виховання свідомого громадянина починається з дитинства.

Методика Шведського гуртка надана організацією громадянської освіти «Активним бути файно» (за підтримки Швеції і Білорусії)

