ГО “Більше” запрошує молодь Бердянська взяти участь у національній арт-події, яку організовує Програма USAID “Мріємо та діємо”

24 серпня команди з усієї країни — від маленьких до великих населених пунктів — долучаться до створення малюнку. На ньому має бути зображено те, чим пишаються молоді люди у незалежній Україні. Окремо учасникам пропонують зобразити напрям, у якому потрібно діяти, щоб збудувати свою країну мрії. Роботи з різних населених пунктів покажуть онлайн, після чого буде створено велике цифрове полотно про бачення, цінності і здобутки української молоді.
Після Дня незалежності проєкт Програми USAID «Мріємо та діємо» запустить онлайн-голосування, за результатами якого громадяни оберуть три найкращі малюнки. Саме їх згодом допоможуть перетворити у мурал у громадах-переможцях.

Ініціаторами проведення акції в Бердянську стали го “Агенція креативних ініціатив “Більше”, Молодіжна рада при БМР, Відділ молоді та спорту БМР, Перше Антикафе Бердянська “Час Є!”.
Дякуємо за підтримку проект “Мріємо та діємо” #молодьinUA
