Щороку для молоді Бердянська проводиться квест на тему «Енергозбереження це просто».

В 2021 році участь в квесті прийняло більше 100 школярів та школярок. До участі в квесті долучились загальноосвітня школа #6, Бердянський муніципальний ліцей та гімназія №3 “Сузір’я”.
Через карантинні обмеження квест пройшов онлайн. А створення квесту онлайн потребує більше часу та інший підхід.
Тому підготовка до Еко квесту 2022 почалось завчасно, щоб зробити його ще привабливішим та цікавішим для молоді.

На цьому тижні учасники Шведського гуртка «Місто та екологія» розробили концепцію та основні напрями квесту. Далі команда буде наповнювати його цікавими фактами, питаннями, створить платформу, та займатиметься адаптацією питань як до онлайн так і до офлайн формату.

Організатори квесту відділ молоді та спорту виконкому, Перше Антикафе Бердянська “Час Є!”. А вже з цього року до команди долучилась громадська організація «Агенція креативних ініціатив «Більше».
Методика Шведського гуртка надана організацією громадянської освіти «Активним бути файно» (за підтримки Швеції і Білорусії)
